Isolta kā kompānija

Isoltā mēs gribam palīdzēt uzņēmējiem koncentrēties uz būtisko un nodarboties vairāk ar ilgtspējīgo biznesu.

Isolta ir uzņēmums no Somijas, kas piedāvā programmatūru. Mēs darbojamies kopš 2001. gada un pašlaik apkalpojam 30 000 uzņēmumu Somijā, Zviedrijā, Igaunijā, Latvijā un Vācijā.

Isolta kultūra

Mēs Isolta esam vienlīdzīgi. Visiem Isoltas darbiniekiem, sākot no praktikanta līdz izpilddirektoram, tiek uzticēti pienākumi, kurus var brīvi veikt. Mūsu darbs balstās uz uz četrām pamatnēm: brīvība, atbildība, koučings un vīzija.

Brīvība

Lasiet vairāk

Mēs uzskatām, ka cilvēki ir vairāk motivēti, mērķtiecīgi un viņu īstais potenciāls atklājas, kad ir iespēja pašiem izvēlēties savu darba veidu. Ikviens ir atšķirīgs, un šī atšķirība rada iedvesmojošu atmosfēru, radošumu un inovācijas.

Brīvība ir ne tikai būtiski svarīga lieta, tā ir arī mūsu Isolta uzņēmuma stūrakmens. Kad klientu apkalpošanas darbinieki ir brīvi, viņi var izmantot savu radošumu, lai nodrošinātu vislabāko klientu apkalpošanu. Ja programmatūras izstrādātāji ir brīvi, viņi attīsta programmatūras risinājumus, kurus viņi paši vēlas izmantot un ieteikt.

Atbildība

Lasiet vairāk

Mums nepatīk hierarhija un izvirzīti noteikumi uzņemumā. Tomēr, ikvienam ir viena vai vairākas atbildības. Atbildībai ir jābalstās uz paša darbinieka mērķiem un stiprajām pusēm.

Atbildība ir definēta tā, ka laika gaitā tā rada vērtīgas prasmes arī darbiniekiem. Kompetencei jābūt vērtīgai neatkarīgi no situācijas un pat darba vietas. Tādēļ mēs atbalstām gūst panākumus kā personība, nevis kā uzņēmuma darbinieks.

Koučings

Lasiet vairāk

Mēs attīstām savas prasmes un dalāmies ar tām, īpaši, caur apmācību. Mēs nesakām, kas ir jādara, bet dodam iespēju mācīties pašiem un aptvert mērķus.

Ikviens, kas strādā Isolta, ir gan koučs, gan praktikants. Tāpēc mēs esam gan vadītāji, gan mācekļi. Mēs nekas neesam gatavi, bet no otras puses, mēs gribam būt vislabākie, un mums visiem ir ko dot viens otram.

Vīzija

Lasiet vairāk

Isolta mērķis ir palīdzēt gan maziem uzņēmumiem, gan to grāmatvežiem. Mēs vēlamies, lai uzņēmuma pārvadība un grāmatvedība būtu vieglas un bez piepūlēm. Labs serviss un darba rīks ietaupa gan laiku, gan naudu.

Vīzija apvieno Isolta pamatvērtības - atbildību, brīvību un koučingu. Rezultātā tiek radīta spēcīga un radoša darba vide, kurai ir kopīgs mērķis: padarīt dzīvi un uzņēmējsabiedrības pārvaldību vieglākus mūsu klientiem. Pakalpojums nekad nav pabeigts, perfekta pakalpojuma vīzija tiek pastāvīgi papildināta, klausoties mūsu klientus.

Mūsu stāsts

Uz šodienu vairāk nekā desmit tūkstoši klientu izmanto Isolta pakalpojumus, kaut gan savā biznesa ceļā mēs saskarāmies ar visa veida pagriezieniem: mūsu pirmie biroji atradās cauruļu noliktavā! Katras kompānijas izaugsmes stāsts ir ļoti būtisks, un mēs neesam izņēmums. Šeit mēs gribētu padalīties ar Tevi ar savu stāstu.

Spērām pirmo soli biznesā 2001. gada augustā. Bērnības draugi Miko Salo un Miko Ilomeki, kas uz to laiku bija 20 gadus jauni, dzīvoja pasaulē, kurā internets kļuva arvien izplatītāks un pieejamāks. Rēķinu izrakstīšanas programmatūras bija neērtas, dārgas un tajās bija pārāk daudz funkciju priekš mazā biznesa. Divi draugi izgudroja jaunu lietotni, kas vienlaikus bija ērta, izskatījās pievilcīgi un uzņēmēji varētu viegli piekļūt tajā tiešsaistē.

Pirmās programmatūras versijas bija pielāgotas dažām HVAC kompānijām. Duets strādāja no savu māju birojiem, kad pirmā versija iznāca 2004. gadā. Tiešsaistē lietotnes lejupielāde ātri sasniedza skaitli simts. Cilvēki jūsmoja par to forumos un kā rezultātā tā kļuva par vienu no vispopulārākajām programmatūrām pēc somu žurnāla Tietokone versijas. Divi vīrieši jutās, ka saņēma apbalvojumu par savu grūto darbu. Tas nebija finansiālais apbalvojums, tā bija atzīšana par to, ka bija izdarīts kaut kas noderīgs.

Tajā pašā gadā divi draugi izīrēja pirmās telpas priekš sava biznesa. Viņiem nebija daudz iespēju mazas peļņas dēļ, tāpēc draugi devās uz cauruļu noliktavu, kurā ierīkoja 10 m² lielu biroju. Bija uzreiz skaidrs, ka izmaksas nevar pārsniegt ienākumus, un tas bija ievērots kā stingrs princips.

Lietotni saka lietot vairāk un vairāk cilvēku, un kompānija sāka dzīvot. Bija pareizais laiks, lai spert nākamo soli. 2006. gadā Juha Kivinens, kas strādāja Somijas pasta par priekšsēdētāja vietnieku un par personāla nodaļas vadītāju, saka interesēties par divu draugu aktivitati un piedāvāja sadarbību, ko Miko un Miko pieņēma. Kopš tā laika Juha ir kļuvis ne tikai par valdes priekšsēdētāju, bet arī par kompānijas tēvu. Pieredzējis uzņēmējs Juha un divi sajūsminātie jaunie vīrieši nolēma iekarot pasauli kopā.

Igaunijas sala Sāremā jeb Sāmsala ir kļuvusi par kompānijas garīgo māju. Tur bija iegūts iedvesmojums no vecajām vējdzirnavām, un uzņēmums saņēma nosaukumu, virzienu un mērķus. Uzņēmuma logotipā ir, protams, attēlotas vējdzirnavas. Vējdzirnavu asmeņi simbolizē uzņēmuma četrus principus: saistību, zinātību, orientāciju uz klientu apkalpošanu un funkcionālus risinājumus.

Šajā gadā uzņēmums sāka pieņemt darbā cilvēkus. Tā kā bija svarīgi novirzīt Salo vizuālo orientāciju un Ilomeki tehnisko veiklību pareizajā pusē, vajadzēja atrast cilvēku ar pārdošanas un marketinga prasmēm. Reino Merileinens, jaunākais marketinga asistents sāka savu darbu kā pārdevējs, pēc tam kļuva par pārdošanas menedžeri un beigās par marketinga direktoru. Tagad Reino ir uzņēmuma Isolta partneris un strādā vairākās pozīcijās, kuras ir saistītas ar uzņēmējiem un mazo biznesu. Reino nodarbojas arī ar somu kompānijas EnterpriseVantaa valdes vadīšanu un ir centra NewCo Helsinki biedrs.

Izaugsme turpinājās vienmērīgā tempā. Katrā gadā uzņēmums pieņēma darbā apmēram vienu cilvēku. Klientu skaits auga no simtiem līdz tūkstošiem un pēc tam izauga līdz desmit tūkstošiem.

2017. gadā kompānijā strādā 15 cilvēku. Miko, Miko un Reino joprojām ir kompānijas uzņēmēji, kas pieder pilnībā Somijas privātpersonām. Kompānija darbojas piecās valstīs: Somijā, Zviedrijā, Vācijā, Igaunijā un Latvijā.

Isolta vērtības ir palīdzība, atklātība, godīgums, brīvība, uzticēšanās, zinātkāre, mācīšanās, vienlīdzība un cieņa. Isolta darbinieki ir viena liela ģimene, kas viss palīdz saglabāt labu komandas garu un stimulēt efektīvu kopīgu darbu. Tāda noskaņa iedvesmo mūsu kompāniju sasniegt pienākumus starptautiskajā biznesā.

Notikumi gadu gaitā:

 • 2001. gadā sākas rēķinu izrakstīšanas programmatūras attīstība
 • 2002. gadā programmatūra ir pielāgota dažām HVAC kompānijām
 • 2003. gadā kompānija ir nodibināta kā pilnsabiedrība
 • 2004. gadā iznāca versija 1.0 priekš Windows un pēc tam priekš Mac
 • 2006. gadā uzņēmums kļuva par sabiedrību ar ierobežotu atbildību
 • 2008. gadā sadarbībā ar kompāniju Maventa ir ieviesti e-rēķini kā daļa no programmatūras
 • 2008. gadā programmatūru izmanto 5000 cilvēku
 • 2009. gadā Etera, kas ir strādājošo pensionāru apdrošināšanas kompānija, un Somijas uzņēmējdarbību + **aģentūras izvirza Isolta par gada e-uzņēmumu
 • 2010. gadā programmatūru izmanto 10000 cilvēku
 • 2012. gadā programmatūru izmanto 20000 cilvēku
 • 2013. gadā iznāca SaaS versija. Pakalpojums ir pieejams Igaunijā
 • 2013. gadā sadarbībā ar kompāniju Basware ir ieviesta e-rēķinu izrakstīšana kā daļa no Isolta pakalpojumiem
 • 2015. gadā programmatūru izmanto 30000 cilvēku un pakalpojums ir ieviests Vācijā un Latvijā
 • 2016. gadā pakalpojums ir ieviests Zviedrijā

Isoltas komanda

Mums ir sadarbība ar uzņēmējiem jau vairāk nekā 15 gadus, un uzņēmējdarbība ir mūsu sirdī. Mūsu pienākums ir jautāt, klausīties un palīdzēt, lai attīstītu servisu atbilstoši Tavām vēlmēm.

Isolta

Pievienojies mūsu komandai!

Mēs nepārtraukti meklējam jaunus cilvēkus mūsu komandai, kuriem ir nebeidzama vēlme mācīties, aizraušanās ar mikro uzņēmumu nozari un prasmes attīstīt mūs, kā uzņēmumu, līdz nākamajam līmenim. Neatkarīgi no tā, vai tās ir prasmes tehniskajā jomā, mārketingā, klientu apkalpošanā, internacionalizācijā...

Ja jūties, ka mūsu darba kultūra un uzņēmējdarbības principi atbilst Tavām vērtībām, Tu vari paplašināt mūsu esošās prasmes un Tu patiešām esi labs cilvēks, tad, lūdzu, sazinies ar mums vai nosūti savu pieteikumu uz jobs@isolta.com

Kontaktinformācija un pavadzīmes adrese

Kontaktinformācija

Pasta adrese
Isolta Ltd
Kalevankatu 4
00100 HELSINKI, FINLAND

Tālrunis un e-pasts
+358 207 1817 10
info@isolta.com

Juridiskā adrese

E-rēķina adrese: 003718540478
Operators: OpusCapita Group Oy
Operatora kods: E204503

PVN reģistrācijas numurs un banku konti

PVN numurs: FI18540478

Bankas konts:
Banka: Nordea
IBAN: FI63 1478 3000 7135 08
SWIFT: NDEAFIHH

Sazinies ar mums

Lūdzu, sazinies ar mums, izmantojot šo veidlapu. Mēs atbildēsim Tev, cik drīz vien iespējams