Svarīgākie rīki rēķinu izrakstīšanai un klientu attiecību pārvaldībai

Sūtiet rēķinus elektroniskā veidā vai sūtiet tos pats, esiet informēts par klientiem un sūtiet atskaites grāmatvedim. Varat arī izveidot piedāvājumus, pārbaudīt klientu maksājumu noklusējumus, un sekot līdzi savu rēķinu stāvoklim (maksājamiem, samaksātajiem, nesamaksātajiem, melnrakstiem)

Izmantojiet to jebkur un jebkurā laikā, lietojot jebkuru ierīci. Ja jums ir pieejama tīmekļa pārlūkprogramma, varat veikt darbu. Jūsu informācija ir vienmēr jums līdz. Sākt rēķinu izrakstīšanu bez maksas vai lasiet zemāk redzamo papildinformāciju.

Bankas karte nav vajadzīga, kā arī saistības.

Viegla rēķinu izrakstīšana ar plašiem rīkiem

Izmanto Kontaktu reģistru ātrākai rēķinu izrakstīšanai

Ievadi uzņēmuma nosaukumu, kuram Tu izraksti rēķinu, un mēs paši izpildīsim tās datus

Izmantot rēķinu kā veidni

Ir dažādas iespējas, kā var ātri izrakstīt rēķinus. Visbiežāk izmantotas pieejas ir lietot rēķinu veidnes vai nokopēt vecu rēķinu jaunā rēķinā. Šajā ziņā Tev nevajag ievadīt informāciju katru reizi.

Pievienot rindas rēķinam  no Produktu reģistra

Produkti un pakalpojumi var būt ērti uzglabāti Produktu reģistrā, kad tie ir izmantoti pirmo reizi. Pēc tam, kad  sāksi aizpildīt rēķina rindas, tad būsi patīkami pārsteigts/a.

Apstiprināt un sūtīt rēķinu

Sūti to pats/i ar mūsu elektronisko pakalpojumu (e-pasts, e-rēķins, drukāšanas pakalpojums) – tā, kā Tavs klients vēlas saņemt rēķinu.

Vienmēr sūti rēķinus tā, kā Tavs klients vēlas tos saņemt

From Isolta, you can send an invoice traditionally by mail or modernly in electronic form. You can find more information about electronic invoicing here.

Klientu datubāze kopā ar CRM

Tu esi uzņēmējs. Tev ir klienti (ja nē, tad nebūsi uzņēmējs diezgan ilgi). Kā Tu tad seko klientu pirkumiem, kontaktiem un lietām, kuras Tu apsolīji?

Kalendārā?
Pa e-pastu?
Tavā bloknotā 
Excel failā?
Tavā galvā?

No šī brīža visa informācija par mijiedarbību starp Tevi un katru no Taviem klientiem ir jāglabā Isolta. Kāpēc? Jo tur jau tagad ir informācija par klienta pirkumiem. Pēc vienošanas, e-pasti, piezīmes un citas lietas var arī būt uzglabāti Isolta.

Pārskats Tavam grāmatvedim/ei

Visiem uzņēmumiem ir grāmatvedības atbildība, un uzņēmējam ir atbildība īstenot to. Pēc mūsu pieredzes, vislabāk kārtot grāmatvedību kopā ar ekspertu. Mēs iesakām sūtīt gatavas atskaites uzņēmumiem, kuri kārto grāmatvedību. Tas atvieglos grāmatveža darbu, ietaupīs laiku un grāmatvedības izmaksas.

Katru mēnesi Isolta sniedz Tev grāmatvedības atskaiti. Ar to palīdzību Tavs/a grāmatvedis/e var viegli un ātri  izstrādāt visus tirdzniecības pasākumus.

Sūti pirmo rēķinu dažu minūšu laikā

Reģistrējies bez maksas! Bez kredītkartes un saistībām. Apskaties, kā viss notiek vai sāc uzreiz izrakstīt rēķinus.
Skaties videoklipu un iedomājies, cik viegli ir izrakstīt savu pirmo rēķinu.

Bankas karte nav vajadzīga, kā arī saistības.