Cenas

Izmanto mūsu programmatūru bez maksas, ja Tev ir vajadzīgi tikai daži rēķini un jauninies, kad tas ir aktuāli. Katrā versijā ir pieejamas visas īpatnības. Šīs cenas ir pieejamas tikai Latvijā (cenās nav iekļauts PVN).

Norēķinu periods:

Pavadzīmju sagatavošana Izveidojiet un sūtiet rēķinus bez piepūles, izmanojiet dažādas rēķinu veidnes un svītrkodu.

Debitoru pārskats Viegli kontrolējiet rēķinus (maksājamos, samaksātos, nesamaksātos, melnrakstus).

Maksājumu atgādinājumi Pievieno atgādinājumam soda procentus un izdevumus, atgādinājums tiks automātiski nosūtīts klientam.

Pārdošanas atskaite Izmantojiet atskaišu un meklēšanas rīkus, lai zinātu, kā rit jūsu bizness. Sniedziet savam grāmatvedim grāmatvedības atskaites.

Klientu datubāze kopā ar CRM Izveidojiet jūsu klientu pirkumu, kontaktu un apsolīto darījumu grafiku.

Produktu/ Pakalpojumu reģistrs Paātrini savu rēķinu sūtīšanu, pievienojot biežak lietojamus produktus un pakalpojumus Produktu reģistrā.

Cenu piedāvājumi Izveidojiet piedāvājumus no rēķinu melnrakstiem.

Bezmaksas klientu atbalsts Mūsu lieliskā komanda ir gatava jums palīdzēt jebkurā jautājumā.

Rēķini uz e-pastu un PDF formātā par nosūtīto rēķinu Nosūti rēķinu no programmatūras tieši savam klientam uz e-pastu vai lejupielādē rēķinu kā PDF failu un izdrukā / nosūti to atsevišķi.

E-rēķins par nosūtīto rēķin Nosūti rēķinu e-rēķinu veidā tieši uz uzņēmuma ienākošo rēķinu sistēmā.

Starter

Tu vari izmantot programmatūru Arkhimedes bezmaksas dažiem rēķiniem un visiem pakalpojumiem. Jauninies līdz maksas versijai, kad Tavs bizness sāks augt un Tev nepietiek ar rēķinu daudzumu. Par e-rēķiniem, drukas pakalpojumiem, klienta kredītriska mijmaiņu pārbaudi un naudas galvojumu ir jāmaksā atsevišķi.

Vari arī iegūt papildrēķinus, ja ieteiksi Isolta saviem draugiem. Ja Tavs draugs sāks izmantot programmu, jūs abi saņemsiet vēl 5 bezmaksas rēķinus.

0

/ Mēnesis

0€

0,49€

Pro

Rēķinu skaits nav ierobežots un vari izmantot visus Isolta Arkhimedes daudzveidīgus pakalpojumus. Tu vari izvēlēties sev piemērotu norēķinu periodu uz 1, 3 vai 12 mēnešiem.Tavs pasūtījums tiks automātiski atjaunots, ja vien neanulēsi līgumu pirms nākamā norēķinu perioda.

Par e-rēķiniem, drukas pakalpojumiem, nemaksājuma pārbaudi un parāda piedziņas pakalpojumu ir nepieciešams maksāt papildus.

4,90

/ Mēnesis + PVN

0€

0,49€

Bankas karte nav vajadzīga, kā arī saistības.

Maksa par papildu pakalpojumiem tiks iekasēta vēlāk pēc rēķina.
Vairāk informācijas par e-rēķiniem