Isolta kultūra

Mēs Isolta esam vienlīdzīgi. Visiem Isoltas darbiniekiem, sākot no praktikanta līdz izpilddirektoram, tiek uzticēti pienākumi, kurus var brīvi veikt. Mūsu darbs balstās uz uz četrām pamatnēm: brīvība, atbildība, koučings un vīzija.

Brīvība

Mēs uzskatām, ka cilvēki ir vairāk motivēti, mērķtiecīgi un viņu īstais potenciāls atklājas, kad ir iespēja pašiem izvēlēties savu darba veidu. Ikviens ir atšķirīgs, un šī atšķirība rada iedvesmojošu atmosfēru, radošumu un inovācijas.

Brīvība ir ne tikai būtiski svarīga lieta, tā ir arī mūsu Isolta uzņēmuma stūrakmens. Kad klientu apkalpošanas darbinieki ir brīvi, viņi var izmantot savu radošumu, lai nodrošinātu vislabāko klientu apkalpošanu. Ja programmatūras izstrādātāji ir brīvi, viņi attīsta programmatūras risinājumus, kurus viņi paši vēlas izmantot un ieteikt.

Atbildība

Mums nepatīk hierarhija un izvirzīti noteikumi uzņemumā. Tomēr, ikvienam ir viena vai vairākas atbildības. Atbildībai ir jābalstās uz paša darbinieka mērķiem un stiprajām pusēm.

Atbildība ir definēta tā, ka laika gaitā tā rada vērtīgas prasmes arī darbiniekiem. Kompetencei jābūt vērtīgai neatkarīgi no situācijas un pat darba vietas. Tādēļ mēs atbalstām gūst panākumus kā personība, nevis kā uzņēmuma darbinieks.

Koučings

Mēs attīstām savas prasmes un dalāmies ar tām, īpaši, caur apmācību. Mēs nesakām, kas ir jādara, bet dodam iespēju mācīties pašiem un aptvert mērķus.

Ikviens, kas strādā Isolta, ir gan koučs, gan praktikants. Tāpēc mēs esam gan vadītāji, gan mācekļi. Mēs nekas neesam gatavi, bet no otras puses, mēs gribam būt vislabākie, un mums visiem ir ko dot viens otram.

Vīzija

Isolta mērķis ir palīdzēt gan maziem uzņēmumiem, gan to grāmatvežiem. Mēs vēlamies, lai uzņēmuma pārvadība un grāmatvedība būtu vieglas un bez piepūlēm. Labs serviss un darba rīks ietaupa gan laiku, gan naudu.

Vīzija apvieno Isolta pamatvērtības – atbildību, brīvību un koučingu. Rezultātā tiek radīta spēcīga un radoša darba vide, kurai ir kopīgs mērķis: padarīt dzīvi un uzņēmējsabiedrības pārvaldību vieglākus mūsu klientiem. Pakalpojums nekad nav pabeigts, perfekta pakalpojuma vīzija tiek pastāvīgi papildināta, klausoties mūsu klientus.