Bezmaksas Excel rēķinu veidnes vai bezmaksas rēķinu programmatūra?

Katram uzņēmējam ir jāstrādā ar piemērotiem rīkiem. Mēs piedāvājam bezmaksas rēķinu programmatūru Isolta, ko izmanto jau tūkstošiem apmierinātu uzņēmēju vai ērtas Excel rēķinu veidnes

Bezmaksas rēķinu programmatūra

 • Gatavas un skaidras rēķinu veidnes
 • Izmanto tik ilgi, cik vēlies
 • Rēķinu arhīvs
 • Automātiska rēķinu numerācija
 • Iespēja sūtīt e-rēķinus
 • Rēķinu saraksts
 • Noklusējuma iestatījumi rēķinu izrakstīšanai

Kāpēc mēs piedāvājam bezmaksas rēķinu programmatūru?

Bezmaksas Excel rēķinu veidnes

 • Gatavas rēķinu veidnes
 • Kopē veidni jaunā rēķinā
 • Iespēja rediģēt rēķinu veidnes

Kāpēc mēs piedāvājam rēķinu programmatūru bez maksas?

Mēs domājam, ka katram uzņēmējam ir jāgūst labumi, izmantojot rīkus rēķinu izrakstīšanai. Tu vari izmantot programmatūru Isolta bez maksas, ja Tev ir jāizraksta daži rēķini. Tomēr, kad Tavs rēķinu un klientu daudzums palielināsies, vari jaunināt savu kontu uz maksas versiju. Tāpēc mēs varam piedāvāt bezmaksas programmatūru rēķinu izrakstīšanai, kas atbilst pamatvajadzībām.

Mums ir sadarbība ar uzņēmējiem jau vairāk nekā 15 gadus, un uzņēmējdarbība ir mūsu sirdī. Mūsu pienākums ir jautāt, klausīties un palīdzēt, lai attīstītu servisu atbilstoši Tavām vēlmēm.

Bezmaksas rēķinu programmatūra. Maksā tikai kad Tavs bizness sāks augt

Pilnīgi bezmaksas, ja sūti rēķinus tikai dažreiz. Sapratamas cenas mazam biznesam

Norēķinu periods:

Pavadzīmju sagatavošana Izveidojiet un sūtiet rēķinus bez piepūles, izmanojiet dažādas rēķinu veidnes un svītrkodu.

Debitoru pārskats Viegli kontrolējiet rēķinus (maksājamos, samaksātos, nesamaksātos, melnrakstus).

Maksājumu atgādinājumi Pievieno atgādinājumam soda procentus un izdevumus, atgādinājums tiks automātiski nosūtīts klientam.

Pārdošanas atskaite Izmantojiet atskaišu un meklēšanas rīkus, lai zinātu, kā rit jūsu bizness. Sniedziet savam grāmatvedim grāmatvedības atskaites.

Klientu datubāze kopā ar CRM Izveidojiet jūsu klientu pirkumu, kontaktu un apsolīto darījumu grafiku.

Produktu/ Pakalpojumu reģistrs Paātrini savu rēķinu sūtīšanu, pievienojot biežak lietojamus produktus un pakalpojumus Produktu reģistrā.

Cenu piedāvājumi Izveidojiet piedāvājumus no rēķinu melnrakstiem.

Bezmaksas klientu atbalsts Mūsu lieliskā komanda ir gatava jums palīdzēt jebkurā jautājumā.

Rēķini uz e-pastu un PDF formātā par nosūtīto rēķinu Nosūti rēķinu no programmatūras tieši savam klientam uz e-pastu vai lejupielādē rēķinu kā PDF failu un izdrukā / nosūti to atsevišķi.

E-rēķins par nosūtīto rēķin Nosūti rēķinu e-rēķinu veidā tieši uz uzņēmuma ienākošo rēķinu sistēmā.

Starter

Tu vari izmantot programmatūru Arkhimedes bezmaksas dažiem rēķiniem un visiem pakalpojumiem. Jauninies līdz maksas versijai, kad Tavs bizness sāks augt un Tev nepietiek ar rēķinu daudzumu. Par e-rēķiniem, drukas pakalpojumiem, klienta kredītriska mijmaiņu pārbaudi un naudas galvojumu ir jāmaksā atsevišķi.

Vari arī iegūt papildrēķinus, ja ieteiksi Isolta saviem draugiem. Ja Tavs draugs sāks izmantot programmu, jūs abi saņemsiet vēl 5 bezmaksas rēķinus.

0

/ Mēnesis

0€

0,49€

Pro

Rēķinu skaits nav ierobežots un vari izmantot visus Isolta Arkhimedes daudzveidīgus pakalpojumus. Tu vari izvēlēties sev piemērotu norēķinu periodu uz 1, 3 vai 12 mēnešiem.Tavs pasūtījums tiks automātiski atjaunots, ja vien neanulēsi līgumu pirms nākamā norēķinu perioda.

Par e-rēķiniem, drukas pakalpojumiem, nemaksājuma pārbaudi un parāda piedziņas pakalpojumu ir nepieciešams maksāt papildus.

4,90

/ Mēnesis + PVN

0€

0,49€

Bankas karte nav vajadzīga, kā arī saistības.

Viegla rēķinu izrakstīšana speciālajā programmatūrā

Izrakstīt rēķinus ir viegli. Ievadi klientu, pievieno produktus vai servisus un nospiež “sūtīt”. Mūsu programmatūra automātiski regulē rēķinu un raksturojumu numerāciju un arī piedāvā iespēju izrakstīt rēķinus dažādās valodās. Turklāt, Tu vari izvēlēties sūtīt savus rēķinus pa pastu vai elektroniski.

Paskaties video un iemācies izrakstīt rēķinus Isolta programmatūras bezmaksas versijā.

Bankas karte nav vajadzīga, kā arī saistības.

Instrukcijas par Excel rēķinu veidnēm

 1. Saglabā rēķina veidni savā datorā un atver Excel programmā.
 2. Aizpildi savas kompānijas informāciju E3, E4 un E5 laukos un aizvieto Isolta logotipu ar savas kompānijas logotipu vai izdzēs to.
 3. Piešķir katram rēķinam secīgu numuru (L6 lauks) un pievieno atsauces numuru no atsauču numuru saraksta, kuru Tev piešķīra Tava banka (F54 lauks).
 4. Aizpildi arī pārējus rēķinu pamatelementus, tādus kā apmaksas termiņu, saņemšanas datumu utt.
 5. Ja vēlies aizpildīt sava rēķina aprakstu, tad pievieno lauku C17.
 6. Aizpildi visu vajadzīgu informāciju rēķina rindās. Balstoties uz gabalu skaitu (kolonna H), beznodokļa vienību cena (kolonna J) un PVN likme (kolonna K), rindas kopējā summa (kolonna L) un PVN specifikācija ir aprēķinātas rēķina veidnes apakšpusē.
 7. Izdruka vai saglāb rēķinu kā PDF-failu un nosūti to savam klientam pa pastu vai pa e-pastu.
 8. Saglāb katru rēķinu kā veidnes kopiju un nosauc pēc rēķinu numerācijas.
 9. Arhivē savus rēķinus mapēs, kurus Tu nosauc pēc saviem klientiem, mēnešiem vai gadiem.

Kolonnu lielākā daļa ir bloķēta, lai izvairīties no rēķina veidnes pārrāvuma lietošanas laikā. Tomēr, visi nepieciešami lauki ir atvērti. Tu vari atbloķēt pārējus laukus, spiežot uz rīku “Aizsargāt un dalīties ar darbgrāmatu” zem cilnes “Apskate”.